Akademiki

Akademiki

meble do akademików

Posiadamy ponad 14-letnie doświadczenie w zakresie dedykowanych mebli kontraktowych, głównie na rynku angielskim, z zakresu realizacji projektów wyposażenia wnętrz akademików studenckich. Uczestniczyliśmy w umeblowaniu ponad 70 tysięcy pokoi, kuchni, łazienek, pomieszczeń studyjnych i rekreacyjnych we współpracy z największymi firmami budowlanymi nie tylko w Europie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy partnerować takim firmom jak Bam, Ocon, Bouygues, Bovis, Costain, Vinci, Balfour Beatty, Metnor, Bluestone, czy Cowlin.

Nasi managerowie posiadają certyfikacje CSCS, SSSTS. Kładziemy nacisk na zwiększanie kwalifikacji całego naszego zespołu, dlatego regularnie organizujemy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne. Wysoka jakość jest dla nas standardem, a priorytetem bezpieczeństwo naszych pracowników.

Realizujemy zlecenia każdej wielkości. Od pojedynczych pokazowych pokoi, po projekty obejmujące kilka tysięcy pokoi i kuchni. Największy zrealizowany przez nas projekt to ponad 3500 pokoi i ponad 300 kuchni dla Sheffield University w Wielkiej Brytanii. Z doświadczenia wiemy, iż współpraca przy takich projektach powinna rozpocząć się już w fazie wczesnego planowania, dlatego dodatkowo oferujemy usługi survey oraz dedykowanego project managera.