Meble do akademików

Meble do akademików

meble do akademików

Producent mebli do akademików

Jako producent mebli do akademików mamy ponad 14-letnie doświadczenie. Projektujemy i produkujemy meble kontraktowe z zakresu wyposażenia wnętrz akademików / domów studenckich dla dedykowanych Klientów w całej Europie (a nawet poza nią), choć zdecydowanie największe doświadczenie zdobyliśmy na rynku angielskim. Uczestniczyliśmy w umeblowaniu ponad 70 tysięcy pokoi, kuchni, łazienek, pomieszczeń studyjnych i rekreacyjnych we współpracy z największymi europejskimi i światowymi firmami budowlanymi. Jesteśmy dumni, że produkowaliśmy meble do domów studenckich dla takich firm jak Bam, Ocon, Bouygues, Bovis, Costain, Vinci, Balfour Beatty, Metnor, Bluestone, czy Cowlin.

Kto odpowiada za zamówione u nas meble do domów studenckich?

Managerowie w Arte de Radi mają certyfikacje CSCS, SSSTS. Kładziemy nacisk na zwiększanie kwalifikacji całego naszego zespołu, dlatego regularnie organizujemy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne. Standardem jest u nas nie tylko wysoka jakość mebli do akademików, ale i najwyższe możliwe kwalifikacje naszej kadry, a naszym priorytetem pozostaje oczywiście bezpieczeństwo pracowników.

Meble dla pojedynczych domów studenckich i dla całych osiedli akademików.

Realizujemy zlecenia każdej wielkości. Od pojedynczych pokazowych pokoi, przez pojedyncze domy studenckie po projekty całych osiedli akademików obejmujących kilka tysięcy pokoi i kuchni. Największy zrealizowany przez nas projekt to ponad 3500 pokoi studenckich i ponad 300 kuchni dla Sheffield University w Wielkiej Brytanii. Z doświadczenia wiemy, iż współpraca przy takich projektach powinna rozpocząć się już w fazie wczesnego planowania, dlatego dodatkowo oferujemy usługi survey oraz dedykowanego project managera.

Do kontaktu z nami zachęcamy jednak także właścicieli pojedynczego obiektu – TAK, chętnie wyprodukujemy dla Państwa meble do akademika.