Meble do apartamentów

Meble do apartamentów hotelowych

meble do apartamentów

Producent meble do apartamentów

Bogate doświadczenie, posiadana wiedza oraz wykonanie wielu projektów dla indywidualnego odbiorcy sprawiły, że poszerzamy ofertę o meble do apartamentów hotelowych.

Oddając się w pełni temu procesowi tworzymy idealne rozwiązania stawiając przede wszystkim na funkcjonalność i komfort naszych Klientów. Dostosowujemy ofertę do wymogów panujących zarówno w dużych jak i mniejszych obiektach.

Nowoczesna prostota i artystyczne detale są tym, co nas wyróżnia nadając naszym pomieszczeniom modernistyczny wygląd.

Naszym celem jest wyposażenie apartamentu w taki sposób, by był on w stanie zadowolić najbardziej wymagających gości. Nawet niewielką przestrzeń staramy się zagospodarować tak, by można było w niej komfortowo wypoczywać, a jednocześnie cieszyć się podwyższonym standardem.

Kierując się kryterium funkcjonalności, trwałości oraz względami estetycznymi zapewniamy doskonałe materiały, nowoczesną produkcję oraz terminową realizację zamówień.

Zabudowujemy przestrzenie hotelowe wyposażeniem meblowym wykonując drzwi, szafy, garderoby, komody, stoły, boazerie, łóżka, biblioteki oraz meble kuchenne i łazienkowe.

Oferując stolarkę do sektora hotelowego czy apartamentowego dostarczamy produkty o określonych parametrach technicznych jak ich dźwiękoszczelność, ogniotrwałość, kontrolę dostępu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zaczynamy od rozeznania potrzeb Klienta, a następnie przystępujemy do zrobienia projektów technicznych, ustaleń materiałowych oraz kwotowych, by w następnych etapach móc przejść do produkcji, montażu i obsługi posprzedażowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i kontaktu z nami w celu przygotowania dla Państwa optymalnego rozwiązania.