Domy opieki

Domy opieki

meble do domów opieki

Producent mebli do domów opieki

W dobie starzejącego się społeczeństwa, bazując na doświadczeniu w produkcji mebli, w Arte de Radi poszerzyliśmy ofertę o wyposażanie stolarskie do domów opieki czy domów seniora.

Nasza oferta drzwi, szaf, komód, stołów, boazerii, łóżek czy mebli łazienkowych powstała z myślą o osobach zależnych oraz o osobach pracujących w tego typu obiektach. Produkując meble do domów opieki kierujemy się kryteriami funkcjonalności, trwałości i jednocześnie estetyki wykonania.

Meble do domów seniora tworzone są z najlepszej jakości materiałów, zapewniających komfort użytkowania. Nasza zabudowa stolarska i pozostałe wyposażenie domów opieki uwzględnia również potrzeby osób niepełnosprawnych. Oferując meble do tego sektora dostarczamy produkty o określonych parametrach technicznych jak ich dźwiękoszczelność, ogniotrwałość czy kontrolę dostępu.

Chcemy, aby w otoczeniu naszych produktów, osoba wymagająca opieki czuła się bezpiecznie. Produkujemy meble w myśl zasady, że wnętrza domu seniora powinny być jednocześnie przytulne, piękne i komfortowe dla wszystkich jego użytkowników.